środa, 16 kwietnia 2014

Jarmark WielkanocnyWitam Was Bardzo Serdecznie.


W ostatni weekend byłam na wspaniałych imprezach najpierw w Mikołowie a w niedziele w opolskim skansenie.
W piątek i sobotę w miejskim domu kultury w Mikołowie odbył się Jarmark Wielkanocny. Wspaniała zabawa, a ile ciekawych rzeczy można było zobaczyć i zakupić. Poznałam znowu masę wspaniałych ludzi, dzięki którym aż chce się robić. Na zdjęciach poniżej można zobaczyć jakie cudeńka tam były. Oczywiście nie obyło się bez perypetii. Moja kotka Luna nie chciała nas puścić, Powiedziała, że torba jest jej :)
            W niedzielę Palmową jak co roku w opolskim skansenie odbył się Jarmark Wielkanocny. Pogoda była trochę kapryśna, trochę wiatru, trochę słońca ale wszystkich ucieszyło, to że nie padało. Ilość zwiedzających jarmark była tak duża, że w pewnym momencie aż zakręciło mi się w głowie. Humor wszystkim dopisywał, zespoły ludowe przegrywały do taktu świątecznymi przyśpiewkami. Zabawa na całego. Każdego kto jeszcze nie był na takich targach zachęcam do odwiedzenia ich za rok.
4 komentarze:

 1. Bardzo fajna "impreza" dla takich jak my :) u mnie nic podobnego nie było niestety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mojej miejscowości jest tylko jarmark Wielkanocny. Zaczęłam szukać i okazało się, że w obrębie 100km ode mnie są jeszcze inne jarmarki.Z tego co się orientuję to najwięcej jest ich na śląsku.

   Usuń
 2. Bardzo lubię jarmark w opolskim skansenie. Zawsze znajdę wiele prac, które mnie zachwycą. Od kilku lat niestety nie mam okazji bywać na takich wystawach:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu jakbyś była w Opolu to zapraszam na kawę

   Usuń